

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | 4-Pin, Female Connector M12 |
| Maximum DC Voltage | 21.6V |
| Terminal Type | 4-Pin, Female Connector M12 |
| IP Rating | IP40 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Housing Material | Plastic |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Series | ZLM1 |
| Standards Met | CE, cULus |
UC40-11311B
E3FA-LP21-F2
WSE4SL-3P2237V
E3AS-HL500LMN M3
WLG4S-3P1132V
XUB0BKSNL2T
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00