

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | Background Suppression |
| Detection Range | 50 - 1000 mm |
| Output Type | PNP/NPN |
| Electrical Connection | Cable With M8 Male Connector |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Terminal Type | M8 Male Connector |
| Light Source | Laser Light |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 50 mA |
| Interface | IO-Link V1.1 |
| Response Time | 0.5 ms |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Housing Material | ABS, Plastic |
| Series | PowerProx |
| Standards Met | CE, cULus |
| Thread Size | M8 |
E3T-SL23 2M
ZLD18-AFZ4B8
WL100-2N4439
XU8M18MB230
DL100-21HA2112
WSE26P-24165100A00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00