

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Background Suppression |
| Detection Range | 25 mm - 300 mm |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | M12 4 Pin Connector |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 4 Pin Connector |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69K |
| Maximum Current | 30 mA |
| Response Time | <500 μs |
| Interface | IO-Link |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Housing Material | Vistal Plastic |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Series | W9-3 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Standards Met | CE, cULus, ECOLAB |
WTB2S-2P3160
VTE180-2N42442
XUX9APANM12
WF15-40B410
E3T-ST14 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00