

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | Background Suppression |
| Detection Range | 4 - 110 mm |
| Output Type | NPN |
| Switching Mode | Light Switching |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Cable 2 Meter |
| Light Source | PinPoint LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 20 mA |
| Response Time | 0.5 ms |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Housing Material | ABS, Plastic |
| Series | W26 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Mounting Type | Threaded |
| Standards Met | CE, ECOLAB |
GTE20G-1IRC1170ZZZ
WSE9M4-3P2230
RAY26P-24162130A00
WL100L-F2231
E3S-DBP21 OMS
GRL18S-P2351
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00