

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | Background Suppression |
| Detection Range | 1 - 18 mm |
| Output Type | NPN |
| Electrical Connection | Cable |
| Switching Mode | Dark Switching |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Cable with Connector |
| Light Source | PinPoint LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 20 mA |
| Response Time | 10 ms |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | Threaded |
| Housing Material | ABS, Plastic |
| Series | W26 |
| Standards Met | CE, ECOLAB |
DL100-22AA2213
GL6-P0111S62
UFS3-37B117
ML300-8-H-200-RT/25/98/103
OD1-B035C15Q14
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00