

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | Background Suppression |
| Detection Range | 30 - 3000 mm |
| Output Type | NPN, PNP |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Electrical Connection | Cable |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Cable with Connector |
| Light Source | PinPoint LED |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Interface | IO-Link |
| Response Time | 500 μs |
| Series | W26 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Threaded |
| Housing Material | Plastic, VISTAL |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Standards Met | CE, ECOLAB |
HTE18-P4A1AB
WTB4S-3P3161
QS18VP6LAF250Q5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00