

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | IO-LINK |
| Detection Range | 850 mm |
| Output Type | PNP / NPN |
| Electrical Connection | 4-pin, Male Connector M12 |
| Switching Mode | Light Switching |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 4-pin, Male Connector M12 |
| Light Source | Visible Red |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | 0.5 ms |
| Interface | IO-Link |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Housing Material | Metal |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Series | WTB12L |
| Standards Met | CE, cULus Listed |
WTL16P-24161120A00
WTB9-3P3411
WTB4S-3P3131
EE-SX670P-WR 1M
Q4XFKLAF610-Q8
GE6-P4021S74
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00