

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Background Suppression |
| Detection Range | 20 mm - 350 mm |
| Output Type | NPN |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 4 Wire |
| Light Source | Red Light |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69K |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | 0.0025 seconds |
| Housing Material | Plastic |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Series | W11-2 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Standards Met | CE Certified, UL Certified |
VT12T-2P112
E3Z-LS61 2M
GL6-P0112S52
E3FB-TP11 2M
VS/VE18-4P3640
BOS R020K-PS-RX11-00,2-S49
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00