

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | Background Suppression |
| Detection Range | 2500 mm |
| Output Type | Electrically Isolated, Relay |
| Electrical Connection | 5-Pin, Micro Connector |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Terminal Type | 5-Pin, Micro Connector |
| Light Source | Infrared |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 2.5 A |
| Response Time | 10 ms |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | WT24 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Housing Material | Metal |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Standards Met | CE, cULus |
GLV18-8-200-S/73/120
WL4S-3N1330
WS/WE34-R230
OBT350-R100-2EP-IO-V31-1T
E3JK-RP11 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00