

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | Through Beam |
| Detection Range | 0 - 350 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | Connector |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Terminal Type | PG13.5 6 Pin Connector |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Response Time | 500 μs |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Housing Material | Metal |
| Series | WS/WE45 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Standards Met | CE |
WTT12L-B2503S05
VTE18-4P4240V
VTE18-4N2212
GTB20G-QK111160ZZZ
WL11G-2B2531
OBT350-R100-2EP-IO-V31
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00