

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 5 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | Cable with connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 4 Pin Connector |
| Light Source | PinPoint LED |
| IP Rating | IP66, IP67 |
| Interface | IO-Link |
| Response Time | 500 μs |
| Series | W4S-3 Glass |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Housing Material | Plastic |
VTE180-2F32447
E3Z-G62-M3J
OR18.RL-PV1P.7BO
GLV18-55-G/73/120
GRTE18S-P246Z
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00