

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 4 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 4 Pin Connector |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69K |
| Response Time | 500 μs |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Series | W9 |
| Housing Material | Plastic |
WTB4FP-1G311120ZZZ
GLD20G-QLRC2170ZZZ
E3FA-LP22-F2
WTB4FP-2216D250A00
E3ZM-LS82H 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00