

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Miniature |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 0 - 1.2 m |
| Output Type | PNP |
| Switching Mode | Light Switching |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Cable 2 Meter |
| Light Source | PinPoint LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 20 mA |
| Response Time | 0.5 ms |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Series | WL |
| Minimum Operating Temperature | +40°C |
| Housing Material | Plastic |
| Standards Met | CE, UL |
VT18-204172
WTS16P-24161120A00
GRTE18S-P1367
FPDK 10P5135/S35A
EE-SX671OMC
OMT550-R200-IEP-IO-V1
WTB26I-24161120A00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00