

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 4 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 5 Pin Connector |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP66, IP67 |
| Response Time | <333 μs |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Housing Material | Metal |
| Series | W12G |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
WTB4S-3P3161
WS/WE100L-E1131
OHDM 16P5001/S14
WS/WE34-V240
ML300-8-H-200-RT/25/95/120
GL6-P0211S49
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00