

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Barrel |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 3.7 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 4 Pin Connector |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Response Time | 2 ms |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | V18 |
| Housing Material | Plastic |
WTB16P-24161120A00
WSE2S-2F1330
E3FB-TP11 2M
XUB2BPBWM12R
GTB2S-P1331
OBR25M-R200-2EP-IO-V1-L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00