

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | V200 |
| Component Type | Camera |
| Maximum Scanning Distance | 2.12m |
| Safety Type | 2 |
| SIL IEC 61508 | 1 |
| PL EN ISO 13849-1 | c |
| Peak Wavelength | 850nm |
| Number of Beams | 1 |
| Maximum Response Time | 20 ms |
| Dimensions | 90 x 50 x 90 mm |
| Product Length | 90mm |
| Protective Height | 90mm |
| Application | Body |
| Length | 90mm |
| Features | Automatic Alignment, Button Operation, EDM, Restart/Reset, Synchronization |
| Height | 50mm |
| Width | 90mm |
S30A-4011CA
SLB440-E-1-ST
MICS3-CCAZ90LZ1P01
442L-SFZNMN3
OS32C-SN-4M
TIM310-1130000
MICS3-AAAZ40AZ1P01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00