

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Detection Range | 250 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 52.7mm |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Housing Material | Plastic |
| Width | 18mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Switching Frequency | 25Hz |
| Series | UM18 |
| Switching Frequency | 25 Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
XS608B1DAL2
IMA12-06BE1ZC0S
Ni4-DS20-2AP6X2-H1141
E2E-X10MD112-M1TGJ-T 0.3M
IQ08-02BNSKT0S
IM18-08NUO-ZU0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00