

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | TiM |
| Series | TiM5xx |
| Component Type | Receiver |
| Minimum Scanning Distance | 0.05 - 25m |
| Maximum Scanning Distance | 8m |
| Peak Wavelength | 850nm |
| Maximum Response Time | 134 ms |
| Terminal Type | RJ45 |
| Dimensions | 60 x 60 x 86 mm |
| Product Length | 86mm |
| Height | 60mm |
| Application | Outdoor |
| Width | 60mm |
| Length | 86mm |
| Features | HDDM+ |
L41E-21MA1A
L21E-21MA1A
L21E-33MA2A
MICS3-ACAZ55PZ1P01
L41S-21MA1A
S32B-2011BA
MICS3-AAAZ40AZ1P01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00