

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | TiM |
| Series | TiM2xx |
| Component Type | Receiver |
| Minimum Scanning Distance | 2.8m |
| Maximum Scanning Distance | 3m |
| Peak Wavelength | 850nm |
| Maximum Response Time | 70 ms |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Dimensions | 60 x 60 x 75.8 mm |
| Product Length | 75.8mm |
| Application | Indoor |
| Height | 60mm |
| Features | HDDM+ |
| Length | 75.8mm |
| Width | 60mm |
TIM100-3010200
SLB440-E-1-ST
S30B-3011GB
TIM551-2050001
NANS3-CAAZ30AN1
TIM320-1131000
L41E-21MA1A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00