

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Magnetic |
| Series | TTK70S |
| Supply Voltage | 7 - 12 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Height | 30mm |
| Interface | HIPERFACE |
| Overall Width | 14mm |
| Overall Depth | 70mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Connection Type | M12 Connector |
DFS60E-BAEK00250
BDK 16.24K100-L5-5
05.2420.1222.1024
EIL580-SC10.5FN.00512.A
ECS78RBA103
DBS36E-BBAJ01000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00