

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | TiM |
| Series | TiM7xx |
| Maximum Scanning Distance | 8m |
| Safety Type | 2 |
| Maximum Response Time | 134 ms |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Dimensions | 60 x 60 x 86 mm |
| Width | 60mm |
| Application | Outdoor |
| Height | 86mm |
| Length | 60mm |
OS32C-SN-4M
S30B-2011BA
L21E-33MA2A
MICS3-ACAZ55PZ1P01
S30B-2011DA
MICS3-CCAZ55AN1P01
L21S-21MA1A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00