

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | TiM |
| Series | TiM3xx |
| Maximum Scanning Distance | 8m |
| Maximum Response Time | 134 ms |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Dimensions | 60 x 60 x 86 mm |
| Length | 60mm |
| Width | 60mm |
| Height | 86mm |
| Application | Outdoor |
L21S-21MA1A
S30B-3011GB
TIM320-1131000
TIM310-1130000
S32B-2011BA
S30B-3011CA
NANS3-AAAZ30AN1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00