

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | TiM |
| Series | TiM3xx |
| Component Type | Receiver |
| Minimum Scanning Distance | 0.05 - 10m |
| Maximum Scanning Distance | 8m |
| Peak Wavelength | 850nm |
| Maximum Response Time | 134 ms |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Dimensions | 60 x 60 x 86 mm |
| Product Length | 86mm |
| Width | 60mm |
| Height | 60mm |
| Length | 86mm |
| Features | HDDM+ |
| Application | Outdoor |
S30B-3011GB
L41E-33MA2A
MICS3-CCAZ55AN1P01
TIM310-1130000
MICS3-AAAZ55AZ1P01
XU2S18PP340L5
442L-SFZNMN3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00