

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | TiM |
| Series | TiM3xx |
| Component Type | Receiver |
| Minimum Scanning Distance | 0.05 - 4m |
| Maximum Scanning Distance | 2m |
| Peak Wavelength | 850nm |
| Maximum Response Time | 134 ms |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Dimensions | 60 x 60 x 79 mm |
| Product Length | 79mm |
| Width | 60mm |
| Length | 79mm |
| Application | Indoor |
| Features | HDDM+ |
| Height | 60mm |
MRS1104C-111011
S30B-2011CA
MICS3-CCAZ55AN1P01
TIM100-3010200
S32B-3011BA
SLB240-E-1-ST
TIM551-2050001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00