

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | TiM |
| Series | TiM3xx |
| Component Type | Receiver |
| Minimum Scanning Distance | 0.05 - 4m |
| Maximum Scanning Distance | 2m |
| Peak Wavelength | 850nm |
| Maximum Response Time | 134 ms |
| Terminal Type | Open Wires |
| Dimensions | 60 x 60 x 79 mm |
| Product Length | 79mm |
| Height | 60mm |
| Application | Indoor |
| Width | 60mm |
| Length | 79mm |
| Features | HDDM+ |
S30B-2011BA
MICS3-CCAZ55AN1P01
MICS3-CCAZ40AN1P01
TIM320-1131000
L41E-33MA2A
XU2S18PP340L5
S32B-2011BA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00