

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | TiM |
| Series | TiM3xx |
| Maximum Scanning Distance | 2m |
| Maximum Response Time | 134 ms |
| Terminal Type | D-Sub Connector |
| Dimensions | 60 x 60 x 79 mm |
| Length | 60mm |
| Width | 60mm |
| Height | 79mm |
| Application | Indoor |
TIM351-2134001
S30B-2011BA
SLB440-E-1-ST
OS32C-SN-4M
S32B-3011BA
NANS3-AAAZ30AN1
MICS3-CCAZ40AN1P01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00