

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Actuator Included | Yes |
| Maximum DC Voltage | 24V dc |
| Connection Type | Cable |
| Housing Material | Vistal |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Number of Head Directions | 5 |
| Series | STR1 |
| Dimensions | 40 x 18 x 26mm |
| Length | 18mm |
| Auxiliary Contacts | 1 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Width | 40mm |
| Depth | 26mm |
| Standards Met | CE |
| Maximum Current | 100mA |
F3S-TGR-KHL1
STR1-SAXM0AC5
i10-E0313S02 Lock
M-HD-11 (A101, B202)
106823 LS-S02-24DFT-ZBZ/X
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00