

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | S32B |
| Maximum Scanning Distance | 3m |
| Safety Type | 3 |
| SIL IEC 61508 | 2 |
| PL EN ISO 13849-1 | d |
| Peak Wavelength | 905nm |
| Maximum Response Time | 60 ms |
| Terminal Type | Cable |
| Dimensions | 102 x 116 x 105 mm |
| Product Length | 105mm |
| Height | 116mm |
| Length | 105mm |
| Width | 102mm |
| Application | Indoor |
MICS3-AAAZ55AZ1P01
L41S-21MA1A
MICS3-ACAZ55PZ1P01
L41E-33MA2A
NANS3-CAAZ30AN1
TIM571-2050101
L21E-21MA1A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00