

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | S32B |
| Component Type | Safety Laser Scanners |
| Maximum Scanning Distance | 30m |
| Safety Type | 3 |
| SIL IEC 61508 | 2 |
| PL EN ISO 13849-1 | d |
| Peak Wavelength | 905nm |
| Maximum Response Time | 80 ms |
| Terminal Type | Cable |
| Dimensions | 102 x 116 x 105 mm |
| Product Length | 105mm |
| Protective Height | 2m |
| Height | 116mm |
| Length | 105mm |
| Width | 102mm |
| Application | Indoor |
| Features | EDM |
MICS3-CCAZ40AN1P01
TIM551-2050001
L21E-33MA2A
L21S-21MA1A
442L-SFZNMN3
OS32C-SN-4M
L21E-21MA1A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00