

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | S30A |
| Maximum Scanning Distance | 49m |
| Safety Type | 3 |
| SIL IEC 61508 | 2 |
| PL EN ISO 13849-1 | d |
| Peak Wavelength | 905nm |
| Maximum Response Time | 60 ms |
| Terminal Type | Plug |
| Dimensions | 155 x 185 x 160 mm |
| Product Length | 160mm |
| Width | 155mm |
| Application | Indoor |
| Height | 185mm |
| Length | 160mm |
L41E-21MA1A
NANS3-AAAZ30AN1
MICS3-CCAZ40AN1P01
S32B-2011BA
TIM100-3010200
MICS3-AAAZ55AZ1P01
NANS3-CAAZ30AN1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00