

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | S30A |
| Component Type | Safety Laser Scanner |
| Maximum Scanning Distance | 49m |
| Safety Type | 3 |
| SIL IEC 61508 | 2 |
| PL EN ISO 13849-1 | d |
| Peak Wavelength | 905nm |
| Maximum Response Time | 60 ms |
| Terminal Type | Optical Fiber Conductor |
| Dimensions | 155 x 185 x 160 mm |
| Product Length | 160mm |
| Protective Height | 4m |
| Height | 185mm |
| Application | Indoor |
| Width | 155mm |
| Length | 160mm |
| Features | Monitoring Case Switching, Simultaneous Monitoring, Static Protective Field Switching |
MICS3-CCAZ55AN1P01
MICS3-CCAZ90LZ1P01
S30B-2011DA
S30B-3011GB
L41S-21MA1A
TIM100-3010200
S32B-2011BA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00