

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | S30A |
| Maximum Scanning Distance | 4m |
| Safety Type | 3 |
| SIL IEC 61508 | 2 |
| PL EN ISO 13849-1 | d |
| Peak Wavelength | 905nm |
| Maximum Response Time | 70 ms |
| Dimensions | 155 x 185 x 160 mm |
| Product Length | 160mm |
| Application | Indoor |
| Height | 185mm |
| Length | 160mm |
| Width | 155mm |
OS32C-SN-4M
S30A-4011CA
S30B-3011GB
L41S-21MA1A
S32B-3011BA
TIM100-3010200
442L-SFZNMN3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00