

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | 2D LIDAR SENSORS |
| Series | S100 |
| Component Type | LIDAR Sensor |
| Maximum Scanning Distance | 10m |
| Minimum Scanning Distance | 0m |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Dimensions | 105 x 102 x 152 mm |
| Product Length | 152mm |
| Height | 102mm |
| Width | 105mm |
| Length | 152mm |
| Application | Indoor |
SLB440-E-1-ST
S30B-3011GB
NANS3-CAAZ30AN1
TIM310-1130000
MICS3-CCAZ40AN1P01
L21S-21MA1A
TIM351-2134001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00