

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | PM3C15 |
| Component Type | Mirror Columns With Protective Field Height Mirror |
| Protective Height | 1350mm |
| Height | 1.569m |
| Length | 148mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | 1569 x 148 x 118 mm |
| Width | 118mm |
WEO16P-2416R500A00ZLLZZZZZZZZ1
C4C-EA09030A10000
OS32C-SP1-4M
PM3C17-00030000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00