

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Hydrostatic Level Sensor |
| Mounting Type | G1 Thread |
| Switch Output | 2 Wire, 4 to 20 mA |
| Body Material | Stainless Steel 1.4571 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Current | 20 mA |
| Maximum Pressure | 0.25bar |
| Measurement Range | 2.5m |
| Series | PFT |
| Standards Met | CE Certified |
FTW23-AA4NWVJ
FTM20-AA45A
FTL33-AA4M3ACWBJ
7ML1115-0CA30
LFV200-XXHCLTPM
SOLIBAPRP24VDC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00