

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 10bar |
| Accuracy | <±1 % |
| Output Type | Current |
| Media Measured | Air, Gas, Hydraulic Fluid, Liquid, Oil, Water |
| Process Connection | G1/2 |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Analogue Output | 4 - 20 mA |
| Response Time | <4 ms |
| Maximum Current | 25 mA |
| Series | PBT |
| Supply Voltage | 8 - 30 V |
| Housing Material | Stainless Steel/Plastic |
| Mounting Type | Threaded |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
XMLB020A2S11
404366/000-478-405-571-20-61/000
PBT-RB010SGESS0AMA0Z
2051CD2A22A1BB4K1M5
TK-N-1-Z-B16U-M-V 2130X000X00
XMLP250MD21F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00