

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | -1bar |
| Maximum Pressure Reading | 9bar |
| Accuracy | = ± 0.5 % |
| Output Type | PNP/NPN |
| Media Measured | Gaseous, Liquid |
| Process Connection | G 1/4 A |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Response Time | 5 ms |
| Series | PBS2 |
| Supply Voltage | 15 - 35 V dc |
| Housing Material | Buttons - TPE-E, Display Window - PC, Lower Body - Stainless Steel 304, Plastic Head - PC + ABS |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
PMP11-AA1U1QBWWJ
3100S0016G01E000
XMPA12B2131
PBT-RB010SG1SSNALA0Z
XMPA06B2141C205
401001/000-458-405-502-20-601-61/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00