

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 100 mm |
| Light Source | LED |
| Supply Voltage | 10 - 30 V |
| LED Status Display | Yes |
| Series | OLM100 |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | SSI |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
KTS-WB9494115AZZZZ
KTM-MP31181P
KTX-WP9114125UZZZZ
KTX-WB9114225AZZZZ
KTX-WP91142252ZZZZ
OLM200-1009
KTM-WP1A182V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00