

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | MICS3 |
| Component Type | Safety Laser Scanner |
| Safety Type | 3 |
| SIL IEC 61508 | 2 |
| PL EN ISO 13849-1 | d |
| Peak Wavelength | 845nm |
| Maximum Response Time | 115 ms |
| Terminal Type | RJ45 Pushpull |
| Dimensions | 112 x 163.1 x 111.1 mm |
| Product Length | 111.1mm |
| Protective Height | 9m |
| Height | 163.1mm |
| Application | Indoor |
| Features | Monitoring Case Switching, Simultaneous Monitoring, Static Protective Field Switching |
| Length | 111.1mm |
| Width | 112mm |
SLB440-E-1-ST
S30A-4011CA
OS32C-SN-4M
MRS1104C-111011
TIM310-1130000
S30B-3011BA
NANS3-AAAZ30AN1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00