

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | MICS3 |
| Maximum Scanning Distance | 4m |
| Safety Type | 3 |
| SIL IEC 61508 | 2 |
| PL EN ISO 13849-1 | d |
| Peak Wavelength | 845nm |
| Maximum Response Time | 95 ms |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Dimensions | 114.6 x 150.7 x 114.6 mm |
| Product Length | 114.6mm |
| Length | 114.6mm |
| Height | 150.7mm |
| Application | Outdoor |
| Width | 114.6mm |
TIM100-3010200
SLB440-E-1-ST
L21E-33MA2A
S30B-3011GB
MICS3-ACAZ40PZ1P01
TiM150-3010300
MICS3-AAAZ40AZ1P01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00