

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Magnetic |
| Series | MASQ47 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67, IP68 |
| Overall Height | 47mm |
| Interface | IO-Link |
| Overall Width | 47mm |
| Overall Depth | 10mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Connection Type | Male Connector |
| Current Rating | 30 mA |
AS5145B-HSSM
PST360G2-2AA-C0002-ERA360-05K
DFS60B-TEEM10000
DBS36E-BBEM02048
DBS50E-S5EK01024
DBS36E-BBAL01024
DFS60B-BHPA10000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00