

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Media Monitored | Fluid |
| Device Type | Bulkscan |
| Supply Voltage | 19.2 - 28.8 V |
| Connection Type | M12 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Series | LMS511 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Current Rating | = 1.3 A |
406050/000-0015-121-32-58-12/000
SPP-N118-1421-1-4-001
DTT31-A1C111AA2CAA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00