

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | 2D LIDAR SENSORS |
| Series | LMS5xx |
| Component Type | LIDAR Sensor |
| Minimum Scanning Distance | 0.2m |
| Maximum Scanning Distance | 80m |
| Maximum Response Time | 10 ms |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Dimensions | 160 x 155 x 185 mm |
| Product Length | 185mm |
| Width | 155mm |
| Height | 160mm |
| Application | Outdoor |
| Length | 185mm |
L21E-21MA1A
S30B-2011DA
SLB440-E-1-ST
L41E-33MA2A
SLB240-E-1-ST
MICS3-CCAZ90LZ1P01
MICS3-CCAZ55AN1P01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00