

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | 2D LIDAR SENSORS |
| Series | LMS1xx |
| Component Type | LIDAR Sensor |
| Minimum Scanning Distance | 0.5m |
| Maximum Scanning Distance | 50m |
| Maximum Response Time | 20 ms |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Dimensions | 105 x 102 x 162 mm |
| Product Length | 162mm |
| Application | Outdoor |
| Height | 102mm |
| Length | 162mm |
| Width | 105mm |
OS32C-SN-4M
MICS3-AAAZ40AZ1P01
S32B-0011BA
L21S-21MA1A
SLB440-E-1-ST
MICS3-AAAZ55AZ1P01
S30B-3011GB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00