

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | 2D LIDAR SENSORS |
| Series | LMS1xx |
| Component Type | LIDAR Sensor |
| Maximum Scanning Distance | 20m |
| Minimum Scanning Distance | 0.5m |
| Maximum Response Time | 20 ms |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Dimensions | 105 x 102 x 162 mm |
| Product Length | 162mm |
| Height | 102mm |
| Application | Outdoor |
| Width | 105mm |
| Length | 162mm |
MICS3-AAAZ40AZ1P01
L21E-33MA2A
442L-SFZNMN3
S30B-3011BA
MICS3-ACAZ40PZ1P01
XU2S18PP340L5
NANS3-AAAZ30AN1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00