

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | 2D LIDAR SENSORS |
| Series | LMS1xx |
| Component Type | LIDAR Sensor |
| Maximum Scanning Distance | 20m |
| Minimum Scanning Distance | 0.5m |
| Maximum Response Time | 20 ms |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Dimensions | 105 x 102 x 152 mm |
| Product Length | 152mm |
| Height | 102mm |
| Length | 152mm |
| Width | 105mm |
| Application | Indoor |
L41E-21MA1A
TIM571-2050101
OS32C-SN-4M
TIM351-2134001
TIM100-3010200
L21E-21MA1A
MICS3-ACAZ55PZ1P01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00