

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | TDR Level Sensor |
| Switch Output | PNP |
| Body Material | Plastic PBT |
| Cable Length | 900mm |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Thread Size | 3/4 in NPT |
| Maximum Current | 100 mA |
| Process Connection | NPT 3/4 |
| Maximum Pressure | 10bar |
| Series | LFP0900 |
| Interface | IO-Link |
| Standards Met | CE, cULus |
FTL31-AA1U3BAWDJ
LFP0600-G1NMB
PIEZOAS0-4mh20-10M
FTL33-AA4M3AB3EJ
FX82.IXXTBFHXKMXX
FTE20-AA13AC41
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00