

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | TDR Level Sensor |
| Switch Output | PNP |
| Body Material | Plastic PBT |
| Cable Length | 800mm |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Thread Size | 3/4 in NPT |
| Maximum Current | 100 mA |
| Process Connection | NPT 3/4 |
| Maximum Pressure | 10bar |
| Series | LFP0800 |
| Standards Met | CE, cULus |
| Interface | IO-Link |
FTM21-4G245A
LFP1500-A4NMB
OLS200D3LSH
FTW23-AA4NWVJ
FTL31-AA4U2BAWCJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00