

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 0.2 - 120 m |
| Electrical Connection | Terminals |
| Communication Protocol | PROFIBUS |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Terminals |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | PROFIBUS-DP |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Series | ISD300 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Standards Met | CE |
OADM 20I5470/S14C
E3FA-DP13 2M
VTE18L-4P324
VTE180-2N42447
VL180-2P41131
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00