

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Type | Background Suppression |
| Detection Range | 60 mm - 900 mm |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | M12 4 Pin Connector |
| Maximum DC Voltage | 27.6V |
| Terminal Type | 4 Pin Connector |
| IP Rating | IP65 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | 0.002 seconds |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Series | ZoneControl |
| Standards Met | CE Certified, UL Certified |
OM20-P0026.HH.YIN
DL100-21AA2102
ML100-8-H-350-RT/95/102
OG030U.R-GW1O.7WL
E3T-FT23 2M
VL18-3F3640
WL9G-3F2232S01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00